Kocaeli Yeniköy Yazlık Ilıcası Tesisleri Rezervasyon Ulaşım İletişim Bilgileri

2
61778
Yenikö Yazlık Gölcük Termal Ilıca Kaplıca
BEŞ YILDIZLI TESİS
Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcası Termal Tesisleri’nde her şey düşünülmüş. 10.000 m2’lik alan üzerinde inşa edilen tesiste; bay-bayan ayrı olmak üzere termal havuzlar, çocuk havuzları, Türk hamamları, saunalar, buhar odaları, tuz odası, masaj ve terapi odaları yer almakta. Bunun yanında ailelerin ayrıca özel olarak yararlanabilecekleri aile odaları bulunmakta.Tesisin ayrı bir bölümünde ise sağlık yönünden büyük öneme sahip çamur havuzları mevcut. Yüksek mineral değerlere sahip çamur ile ılıca suyunun karışımı neticesinde yapılacak çamur banyosu ile insanlar şifa bulacaklar.
MANZARA EŞLİĞİNDE YEMEK KEYFİ
Tesisin termal özelliklerinden istifadenin yanında ayrıca mükemmel manzara eşliğinde gününü yorgunluğunun atılabileceği kafeteryaları ile yemek yenilebilecek restoranı da unutulmamış. Tesis tüm bu özellikleri ile sağlık ve şifa dağıtacak. Yaz-kış profesyonel uzman kadrosu hizmet verecek olan tesis, bölge için cazibe merkezi olacak ve Gölcük’ün termal turizm alanında marka haline gelmesini sağlayacak.
FiYATLARI TAM GÜN ILICA 20 TL 
Tesislerin günübirlik olduğunu, yatılı olmadığını söyleyen Ellibeş, tesis fiyatlarınında makul seviyelerde tuttuklarını söyledi. başkan Ellibeş tesisten yararlanmak isteyenler için fiyatları şu şekilde açıkladı: “Hafta içi kişi başı havuz fiyatı 20, hafta sonu 25 TL. Bu fiyatlara dahil olarak sauna, hamam, buhar odası ve ayrıca kurulanacak havlu veriyoruz. Masaj ve diğer özel istekler ise ücrete tabi. Tesisleri Gölcük Belediyesi olarak kendimiz işleteceğiz.

2 YORUMLAR

  1. Güzel. Ama hiçbir indirim yapmıyorlar 3 üniversite öğrencisi gittik hicbir indirim yapmıyorlar sitede olan fiyatlar yalan. Memnun kalmadık öğrenciye indirim olmasi gerek

  2. Birincisi Yeniköy Yazlık Ilıcası Değil. Gölcük Yazlık Ilıcası. Yeniköy başiskelenin bir Mahallesidir. Termal Tesis Gölcük Sınırları İçerisinde Ve Yazlık Mahallesindedir. İkinci Olarak Fiyatlar Tam Gün Değil 2 Saatlik doyum Süresidir. Ama Vakit Dolsa Dahi Kimse Çık Demiyor. Üçüncüde Şu Öğrenci Arkadaş Ben Yüzmeyi Ilıcada Öğrendim Sabah Akşam Bedavaya Yüzdük 20 yıl Boyuncaki Bunun Benden Önceside Vardı Belkide 100 Yıldır Yazlık Halkı Olarak Kullanıyorduk Temizliyorduk Bakıyorduk Bu Günlere Gelmesinde Belkide Büyük Etkimiz Oldu Ama Şu An Bana Bile Aynı Ücrette İken Pardonda Sen Kimsin İndirim İstiyorsun ??? Kimse Yalvarmıyor Tekrar Gelmezsiniz Olur Biter. Biz Memnunuz Termal Tesisimizden….

CEVAPLA